Klub ”GryFit” Siłownia & Fitness został założony w 2005 roku. Od chwili rozpoczęcia działalności cieszyliśmy się Państwa uznaniem, a to dzięki świadczeniu przez nas usług stojących na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do ćwiczących, profesjonalne przekazywanie wiedzy z zakresu metodologii treningowej i dietetycznej, pozyskały nam opinię profesjonalnego Klubu, w którym każdy może osiągnąć wytyczone Cele. Opracowane przez nas metody treningowe zaczęły przynosić spektakularne sukcesy. Nasi klubowicze w przeciągu jednego sezonu z "mega grubasów" „przemieniali” się w „lanserkę plażową”. Dzięki takiej "przemianie" odkryli nieznane im dotąd korzyści z posiadania zgrabnej i estetycznej sylwetki. Nabrali pewności siebie i jak to często określają narodzili się po raz drugi. Duma nas rozpiera i cieszymy się ich szczęściem.

Przez sześć lat prowadziliśmy naszych gimnazjalnych klubowiczów - chuderlaków, lub grubasów, chłopaków z zapadniętą klatką piersiową, którzy niejednokrotnie przychodzili z mamą, bo bali się sami wejść w "paszczę lwa". I co osiągnęliśmy? Jak oni teraz wyglądają? Zdrowi, silni, wysportowani i pewni siebie. Ścisły reżym treningowy i dietetyczny nauczył ich organizacji pracy - musieli pogodzić naukę z ciężkimi treningami. Czas wolny zamiast spędzać w Pubie, zaczęli spędzać w naszym Klubie. "Owi" gimnazjaliści opuścili już Puławy i wyjechali na studia. Nadal aktywnie uprawiają kulturystkę, a w „GryFicie” ćwiczą weekendowo - w czasie przyjazdu do domu. Duma nas rozpiera wiedząc, że to Kim oni się stali i jak wyglądają to także nasza malutka zasługa.
To w naszym Klubie powstają znajomości i wspaniałe przyjaźnie, a niejednokrotnie osoby, które u nas spotkały się po raz pierwszy, związały się węzłem małżeńskim na całe życie.

Przez sześć lat rosnąca liczba członków Klubu spowodowała, że nasz "GryFit" pękał w szwach. Brak możliwości przyjmowania nowych członków, a także brak możliwości realizacji usług, które chcielibyśmy zacząć oferować, zdopingowały nas do podjęcia działań zmierzających do zmiany lokalizacji Klubu. I tak od marca 2012 roku Klub „GryFit” zmienia swoją siedzibę. Z ulicy Kościuszki 17, przenosimy się na ulicę Lubelską 2, do budynku Galerii Zielonej.

Zostawiamy budynek, ale Serce przenosimy do Galerii Zielonej.