Fitness

 

WPROWADZAMY NOWY WYMIAR FITNESSU

Zapraszamy na zajęcia, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie. Dzięki nim i panującej u nas atmosferze odstresujesz się, nabierzesz dystansu i sił na zmagania z wyzwaniami kolejnego dnia.
 
Opis zajęć:
 
ZUMBA – to połączenie tańca i aerobiku, łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę latynoamerykańską z wyjątkowymi krokami tworząc atmosferę świetnej zabawy. Pozwala ćwiczącym osiągnąć dobre samopoczucie i w widoczny sposób kształtować sylwetkę. Jest to program ćwiczeń odpowiednich dla wszystkich.
 
PILATES - spokojny i bezpieczny system ćwiczeń, który poprawia elastyczność i wysmukla sylwetkę oraz przywraca naturalną równowagę umysłu i ciała. Wzmocnisz głębokie mięśnie brzucha, grzbietu i miednicy, odpowiadające za prawidłowe utrzymanie sylwetki. Ćwiczenia odbywają się przy wolnej muzyce, mogą być doskonałym uzupełnieniem treningu siłowego oraz treningu cardio. Są odpowiednie dla osób w każdym wieku.
 
BRZUCH, UDA, POŚLADKI - zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała. Ćwiczenia poprzedzone są rozgrzewką składającą się z prostej choreografii, która ma na celu poprawić wydolność organizmu i koordynację ruchową. Po rozgrzewce następuje część modelująca wybrane partie mięśniowe - brzuch, pośladki i uda. Zajęcia kończą się stretchingiem.  Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
BODY SHAPE - to proste, ale niezwykle efektywne ćwiczenia ramion, brzucha, pleców, nóg, pośladków wzmacniamy siłę mięśniową oraz poprawiamy kształt naszej sylwetki. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką w postaci prostego układu tanecznego, następnie przechodzimy do ćwiczeń z wykorzystaniem różnych przyrządów (ciężarków, mat, stepów), a na zakończenie ćwiczeń pozwalamy naszemu ciału zrelaksować się po dobrze wykonanej pracy. BS to ćwiczenia kierowane do osób o różnym poziomie zaawansowania.
 
TOTAL BODY CONDITIONING - forma aerobiku, która łączy ćwicznia aerobowe z ćwiczeniami wzmacniającymi w rytmie dynamicznej muzyki. Zalety ćwiczeń TBC, to przede wszystkim wzmocnienie całego układu mięśniowego, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji i wydolności tlenowej organizmu. Skóra staje się bardziej ukrwiona i napięta, dlatego ćwiczenia pomagają walczyć z rozstępami i celulitem. TBC jest świetną formą sportu dla kobiet, które chcą wrócić do formy po porodzie. Cykliczne zajęcia TBC, powodują rozciągnięcie mięśni, w efekcie wysmuklenie całej sylwetki. zródło: http://mamzdrowie.pl/tbc-wzmocnij-cale-cialo/ 
  
AKTYWNY SENIOR - zajęcia prozdrowotne stworzone z myślą o osobach w wieku 55+, gwarantujące sprawność fizyczną i świetne samopoczucie, na których każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Te specjalistyczne zajęcia to nie tylko świetna forma aktywności fizycznej ale również doskonała okazja do zawierania nowych znajomości.