Nasza Kadra

 

Instruktor Paula. Absolwentka AWF Kraków na Wydziale Wychowanie Fizyczne, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness od 2005 roku. Instruktor Tańca Sportowego oraz instruktor Nordic Walking. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć PILATES poziom I i II. Ukończone kursy masażu klasycznego oraz leczniczego II stopnia powodują, że  zwraca uwagę na aspekt zdrowotny zajęć. Podczas długoletniej pracy jako instruktor osiągnęła wysoki poziom prowadzonych zajęć co potwierdzić mogą zadowolone od lat klientki.
Instruktor Wiola. To nasza dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, która wciąż i wciąż poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności. Niech nie zwiedzie Cię drobna i delikatna budowa Wioli - jej treningi są pełne pasji i dobrego humoru, a to co je wyróżnia to przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo pozytywnej energii. Energii, która pociągnie za sobą nawet największych maruderów i zarazi uśmiechem wszystkie skwaszone buzie. Zajęcia z Wiolą pokażą Ci niewykle fascynjuący świat fitnessu. A pełne motywacji, sympatii i serdeczności słowa Wioli udowodnią Ci, że też tak potrafisz, że jesteś pełna kobiecości i że też masz w sobie naturalną potrzebę ruchu.
Skusisz się?
 
Instruktor Michał, Trener Personalny. Kompozytor diet oraz programów treningowych. Głównie prowadzi zajęcia z kulturystyki klasycznej oraz w ramach programu „Walka z nadwagą”. Orędownik kulturystyki naturalnej i budowania masy mięśniowej wyłącznie przy pomocy dozwolonych suplementów diety.

 

 

Instruktor Darek. Przu każdym, treningu rozwiewa mit i stereotyp nudnej, nieciekawej siłowni. Dla każdego Darek wybierze indywidualny zestaw ćwiczeń, dostosowany do umiejętności, sił i chęci. To co cechuje treningi Darka to przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo. Nasz instruktor dba o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, swoim czujnym okiem szybko wyłapuje błędy i od razu je koryguje, łatwo odnajduje słabe punkty treningu i dąży do ich udoskonalenia. Swoim profesjonalizmem, zacięciem sportowym i uśmiechem dopinguje i dodaje sił wszystkim niedowiarkom, którzy stracili zapał i entuzjazm. To właśnie Darek podniesie na duchu i zmotywuje do dalszych ćwiczeń. I udowodni, że słabszy dzień to nie koniec świata, a to co njaważniejsze i najbardziej potrzebne by stopniowo osiągać sukcesy, tak naprawdę masz w sobie.
Zaryzykujesz?